Фотография на чашку

Январь 2, 2021 0 Автор kolibrius

Перерва на каву-брейк, безумовно, правильний момент, щоб зробити паузу і відпочити! Забудьте про суєту і неприємності коли чашка з фото поруч. Відпочиньте з вашою сім’єю на фото або прокотитеся у вашій уяві із зображенням автомобіля вашої мрії! З фото на чашці кожен ковток стане справжнім моментом щастя. Найкращій варіант на подарунок, це фотография на чашку.

Вам подобається дивувати близьких або для вас процес чаювання щось особисте, тоді немає нічого кращого трохи чарівництва! Заливайте гарячою кавою або чаєм вашу чарівну термочашку і улюблене зображення раптом з’явиться! Як тільки чашка остигає, чари зникає, як за помахом чарівної палички і термочашка стає знову чорної приховуючи зображення.

Друк на чашках або як ще кажуть фотодрук на чашках одна з незвичайних ідей здивувати ваших близьких, порадувати себе екслюзивної яскравою ідеєю яка буде приносити радість кожен день!

Колоритний фотодрук на гуртках також стане «виручалочкою» для матусь в годуванні малюків, які вперто не бажають їсти і пити самостійно. Дитина із задоволенням буде сам пити з гуртки або чашки із зображенням його улюблених казкових персонажів. Для цієї ж мети можемо запропонувати і інші наші сувеніри-слюнявчики і тарілки з фото. З нами будь-який процес годування і пиття стане захоплюючим заняттям.