Ворохта

Ворохта

Сентябрь 12, 2020 0 Автор kolibrius

Знайти готель в Ворохті недорого найпростіше в період низького сезону-навесні, восени або на початку літа. Зима-традиційно найдорожчий час для відпустки в Карпатах. У різдвяні канікули ціни на проживання піднімаються практично вдвічі. Незважаючи на це, кращі готелі Ворохти на Новий Рік бронюють ще у вересні. Будь-який готель Ворохти круглий рік готовий зустрічати постояльців. Для вашого найкращего відпочиеку на зимні свята, ми підбиремо отели в ворохте.

Ворохта Ворхта-селище розташоване вздовж Прут і знаходиться в 90 км. від Івано-Франківська і 7 км.від Татарова, на висоті 800-850 м. над рівнем моря. Курорт Ворохта є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних перегонів. Через селище проходить залізниця Львів-Рахів, шосейні дороги зв’язують його з Івано-Франківськом, Коломиєю, Верховиною, Ужгородом. Ворохта — це середньогірний кліматичний курорт. Історія-селище Ворохта засноване в XVII ст .. Назву селища виводять від імені одного з перших поселенців Мочерняка Ворохти. За іншим переказом Ворохта був солдатом, який втік від військової муштри і оселився на березі Пруту. Після смерті солдата, хуторок назвали його ім’ям.
Населення-населення Ворохти 4000 осіб.

Ціни на готелі Ворохта 2020 пропонує такі:

Двомісний стандарт зі сніданками в готелі з басейном обійдеться, в залежності від сезону в 500-1000 гривень, люкс для трьох – 800-1400 гривень.
Стандартний номер для двох у більш скромному готелі — 300-1000 гривень, окремий котедж – 800-3000 гривень.
Двомісний номер блочного типу — 200-600 гривень.
Дітям до 5 років в більшості готелів дозволено безкоштовне проживання.
Допомога при бронюванні
Раніше можна було знайти тільки приватний сектор без посередників, а тепер, завдяки туристичним сайтам, доступно бронювання будь-якого номера в будь-якому готелі. Фото території, детальна інформація про умови проживання та відгуки відпочиваючих, розміщені на таких турсайтах, допомагають зробити правильний вибір. Тому організувати безтурботний відпочинок в Карпатах без посередників можливо, навіть не виходячи з дому.