Букмекерські контори

Июль 23, 2020 0 Автор kolibrius

Правила ставок букмекерської контори
Перш ніж почати ставити на спорт, ви зобов’язані знати правила тієї букмекерської контори, в якій будете це робити. Правила є скрізь, де відбуваються фінансові операції. Знаючи правила, ви будете захищені з правової точки зору і будете впевнені в тому, що все робите правильно. Під ці правила, підтянутий також рейтинг букмекерів.
Часто так буває, що беттори відчувають неприємності в зв’язку з незнанням правил. Але вони не будуть звільнені від відповідальності, якщо правила не захотіли вивчити. Таким чином, щоб ви не втратили власних коштів і ваш рахунок не був заблокований, потрібно знати хоча б мінімальний набір правил.

Робити ставки в БК мають право ЛИШЕ ПОВНОЛІТНІ особи.
Особисті дані при реєстрації вам слід вказувати достовірні.
Адміністрація ресурсу в праві від вас зажадати скан паспорта або іншого документа, який засвідчує вашу особу.
У деяких букмекерських конторах виводити кошти ви зможете лише тим способом, яким і зробили введення. Якщо ви поповнювали особистий рахунок з мобільного, тоді при виведенні вам потрібно буде вказати реквізити банківської карти або гаманець в платіжній системі, який зареєстрований на вас.
Залежно від події, букмекерська контора залишає за собою право встановлювати ліміти – це максимальні і мінімальні суми, які можна поставити на ті чи інші події.
Скасувати або анулювати ставку не можна. Винятком може бути тільки в тих випадках, коли в купоні допущена груба помилка.
Якщо клієнт відмовляється надавати документ, що засвідчує особу, БК напевно заборонить Йому робити ставки.
Букмекери активно борються з шахраями, які намагаються отримати виграш нечесним способом. БК забороняють грати на вилках, ставити з різних рахунків і полювати за бонусами. За всі ці порушення можна отримати бан.