Разрешение на опасные работы

Июль 23, 2020 0 Автор kolibrius

Ваша організація виконує роботи: технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне діагностування машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки. Ми розповімо, як получить разрешение на опасные работы.
Ви-сервісна організація, яка здійснює монтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки.
Ви виробляєте обладнання, машини, механізми підвищеної небезпеки.
Ви виробляєте, переробляєте, здійснюєте розподіл і застосування шкідливих небезпечних речовин 1, 2 і 3 класу небезпеки, а також аміаку, водню і продуктів поділу повітря.
У такому випадку Вам необхідно отримати дозвіл на Роботи підвищеної небезпеки та/або дозвіл на експлуатацію машин, механізмів та обладнання підвищеної небезпеки. Всі суб’єкти підприємницької діяльності, що мають намір розпочати виконання робіт підвищеної небезпеки та / або здійснювати експлуатацію об’єктів, машин, механізмів підвищеної небезпеки, проводити навчання працівників інших суб’єктів господарської діяльності з питань охорони праці, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників, які будуть виконувати роботи підвищеної небезпеки, повинно отримати відповідний дозвіл Держгірпромнагляду (його територіального органу) на охорону праці – Дозвіл на проведення робіт підвищеної небезпеки та / або експлуатацію машин, механізмів та обладнання підвищеної небезпеки (згідно ст.21 Закону України «Про охорону праці»).