Отели Львова

Июль 23, 2020 0 Автор kolibrius

«Будинок Легенд» (Староєврейська, 48) – місце, де можна доторкнутися до таємниці. Кожен зал семиповерхового кафе присвячений одній або декільком львівським легендам, так що краще запастися терпінням, цікавістю і фотоапаратом. Апетит слід поберегти для домашніх ковбасок і ароматних запечених ребер. У теплу пору року гості можуть розміститися прямо на даху – тут розташовується невелика тераса з захоплюючим видом на львівські черепичні дахи. Також, ми підскажимо де недорогие гостиницы Львова в центре.

«Під Золотою трояндою » (Староєврейська, 37) підійде любителям домашньої атмосфери, а також всім, кому цікава єврейська культура. «Галицька жидівська Кнайпа» — саме так називає це кафе колектив і господарі. У меню ти начитаєшся історій з життя євреїв Львова і навіть не помітиш, як підберешся до страв. Ціна на страви не проставлена, і по завершенні трапези доведеться поторгуватися з офіціантом з приводу рахунку.

Гастропаб» Гасова лямпа » (Вірменьска, 20) – ще одне місце від тих же творців, що і чотирьох попередніх закладів. Тут є великі екрани для перегляду футболу, хороший вибір пива і закусок до нього. Радимо піднятися на верхній поверх і помилуватися видом на львівські дахи.

«Перша грильова ресторація м’яса і справедливості» (Валова, 20 – Бернардинський дворик) – ресторан, який, за легендою, на місці катівні був відкритий катом, який, зважаючи на свою професію, непогано розбирався в м’ясі. Звідси-незвичайна тематика для інтер’єру і меню з неймовірно смачними стравами. На особливу увагу заслуговують стейки і ковбаси, до яких пропонується хороший вибір червоних і білих вин. У ресторані також є своя гільйотина-з її допомогою нарізають ковбасу. Бажаючі покуштувати не тільки м’ясних шедеврів, а й екстриму, зможуть випробувати предмети тортур на собі.