Имуран 50

Июнь 24, 2020 0 Автор kolibrius

Миелодепрессия (лейкопенія, тромбоцитопенія, анемія), мегалобластный еритропоез і макроцитоз, нудота, блювання, анорексія, шкірний висип, артралгії, міалгії, лікарська лихоманка, холестатичний гепатит, розвиток вторинних інфекцій; у реципієнтів трансплантатів — ерозивно-виразкові ураження і кровотечі з ШКТ, панкреатит, некроз і перфорація кишечнику, рідко — гостра ниркова недостатність, гемолітична анемія, гострі легеневі захворювання, менінгеальні реакції. Детальніше на https://www.piluli.info/shop/imuran-50-mg-100/.

Взаємодія
Підсилює ефект деполяризуючих міорелаксантів і послаблює — недеполяризуючих. Імуносупресію потенціюють алопуринол, оксипуринол, тіопуринол.

Спосіб застосування та дози
Всередину. Дорослим і дітям.

Застосування при трансплантації органів: до 5 мг / кг / добу в перший день терапії; підтримуюча доза-1-4 мг/кг/добу залежно від клінічних показань і гематологічної переносимості. Навіть у разі застосування низьких доз, підтримуючу терапію Імураном слід проводити невизначено тривало, оскільки існує ризик відторгнення трансплантата.

Застосування при рецидивуючій формі розсіяного склерозу: 2-3 мг/кг/добу; для досягнення ефекту може знадобитися тривалість лікування більше 1 року. Контролювати прогресування хвороби не завжди можливо після 2 років терапії.

Застосування при інших захворюваннях: початкова доза 1-3 мг/кг / добу і повинна підбиратися в цьому діапазоні доз залежно від клінічного ефекту (який може бути не отриманий протягом тижнів і місяців від початку лікування ) і змін Формули крові. Якщо терапевтичний ефект отриманий, то необхідно зменшити підтримуючу дозу до мінімального рівня, при якому зберігається отриманий ефект. Якщо протягом 3 міс клінічний ефект не досягнутий, то імуран слід скасувати. Однак при запальних захворюваннях кишечника лікування слід проводити, принаймні, протягом 12 міс, а терапевтичний ефект може бути досягнутий через 3-4 міс. Підтримуюча доза може коливатися від менш ніж 1 до 3 мг/кг/добу, і визначається захворюванням, а також індивідуальною відповіддю пацієнта.

Досвід застосування Імурану у літніх пацієнтів обмежений. Хоча за наявними даними зустрічальність побічних ефектів у літніх не перевищує таку У інших пацієнтів, які приймають імуран, у них слід застосовувати мінімальні дозування рекомендованого діапазону доз. Особлива увага повинна бути приділена моніторуванню гематологічних показників, зменшенню підтримуючої дози до мінімально допустимої для збереження терапевтичного ефекту.

У пацієнтів з нирковою та / або печінковою недостатністю повинні застосовуватися мінімальні дози терапевтичного діапазону.