Насосы

Январь 9, 2020 0 Автор kolibrius

Якісно розроблена і встановлена система опалення та водопостачання прямо впливає на рівень комфорту в будинку, квартирі або комерційному будівлі. У нас найкращій Магазин радиаторов насосы и насосное оборудование. Саме вони визначають мікроклімат приміщення і наявність базових зручностей для життя. Широкий асортимент котлів, радіаторів, насосного обладнання та комплектуючих дозволяє підібрати пристрою під будь-який проект, а комплексний підхід до формування асортименту — придбати все необхідне для установки в одному місці, не витрачаючи багато часу і сил на пошуки кращих цін якості та асортименту. Висока якість радіаторів, водонагрівачів, насосів і котлів дозволить вам оснастити будинок сучасною, надійною і безпечною системою опалення та водопостачання, з мінімальними витратами на технічне обслуговування. А досвідчені менеджери допоможуть підібрати оптимальний комплект обладнання, який максимально задовольнить ваші вимоги до енергоефективності, економічності і довговічності системи. Крім котлів і водонагрівачів у нас є широкий асортимент комплектуючих та супутніх матеріалів для систем опалення. А саме:

радіатори (сталеві панельні, алюмінієві та бимметал) торговіх марок Roda, Kermi, Korado, DayLux; 
труби для теплої підлоги на холодну і гарячу воду Roda, Fado, Wawin; 
фітинги, крани, запірна арматура Dandoss, Icma, SandiForte, Herz;
колектора і розподільні вузли (якщо в будинку кілька контурів для опалення, наприклад, батареї і тепла підлога на кухні та у ванній, то вам потрібен колектор на 3 виходи)
насоси та насосне обладнання (насосні станції, насоси, дренажні насоси для систем опалення використовують циркуляційні насоси) торгових марок Speroni, Womar, Wilo, Grundfos, Taifu та ін