Ларн 32

Июль 7, 2019 0 Автор kolibrius

Вакуумна установка «УВМ-1» — це нафтозбірне обладнання, призначене для збору будь-яких рідин, в тому числі нафти і нафтопродуктів з твердої і водної поверхні, а так само для очищення нафтових ємностей, відстійників, резервуарів, котлованів, випарників.

Важливою перевагою установки «УВМ-1» є універсальність конструкції, яка дозволяє з допомогою вакуумно-компресорної станції, як збирати нафтопродукт вакуумом, так і розвантажувати тиском в резервуари тимчасового зберігання без застосування додаткового перекачивающего обладнання. Детальніше на www.larn32.ru.

Установка забезпечена зручними органами управління, що дозволяють легко перемикати режими роботи «збір-нейтраль-розвантаження».

Вакуумна установка «УВМ-1» складається з вакуумно-компресорної станції, збірної ємності, з’єднувальних рукавів і алюмінієвих іскробезпечних щілинних насадок різної конфігурації.

Вакуумно-компресорна станція стандартно комплектується бензиновим двигуном Honda і роторно-пластинчастим вакуумним насосом з глушником-мастиловіддільником. Можлива установка дизельного або електричного приводу. З двигунами внутрішнього згоряння рекомендується установка іскрогасника «ІПГ».
Збірна ємність оснащується запобіжним клапаном для стравлювання надлишкового тиску при розвантаженні і розрядження при зборі, а так само манометром для контролю операцій. Щілинні насадки дозволяють проводити роботи у важкодоступних місцях.

Для розширення можливостей установки «УВМ-1» можна застосовувати плаваючий нафтозбірник «ПН-1» підключається замість щілинної насадки до вакуумної магістралі і дозволяє збирати нафту з водної поверхні без безпосередньої участі оператора.
Для зручності переміщення і транспортування установка оснащується колесами і складними ручками.