Дитяча самостійність

Дитяча самостійність

Март 19, 2018 0 Автор kolibrius

У всіх викликає розчулення, коли малюк щосили намагається щось зробити самостійно: вмивається, їсть, одягається. Зрозуміло, не відразу у нього це виходить дуже добре. Одко батьки часто бувають не в перебуваючи-ванні довго спостерігати «муки» свою дитину — їм не терпиться скоріше допомогти.

В результаті вони не тільки заважають дитині, а й шкодять повноцінному розвитку її особистості. Зрозуміло, мамі прошу самої нагодувати дитину (так швидше і акуратніше). Зручніше і одягнути малюка на прогулянку — не доводиться подовгу стояти в передпокої в очікуванні результатів його самостійного переодягання детская самостоятельность.

В результаті виходить, що батьки самі несвідомо руйнують природне прагнення дитини до самостійності і роблять його залежним від себе і фізично, і психологічно. Перш за все слід зрозуміти, що не варто кидатися на допомогу дитині щоразу, коли вона відчуває труднощі.

Необхідно намагатися виконувати всі дії разом з ним, поступово вчити його тим чи іншим навичкам. Слід зібрати всі своє терпіння і не втручатися, поки малюк сам не попросить про допомогу.