На який матрац лягти спати, щоб прокинутися красивою

На який матрац лягти спати, щоб прокинутися красивою

Январь 3, 2018 0 Автор kolibrius

Жіноча краса — вічна тема. Вона предмет захоплення з боку сильної статі. Про неї складаються вірші і пісні. Бути красивою — прагнення кожної жінки, закладене в неї самою природою. Ціла індустрія працює не покладаючи рук, прагнучи забезпечити сучасних представниць прекрасної статі всім необхідним: косметикою, парфумерією, засобами догляду за шкірою і волоссям, препаратами для зниження ваги.

Неперевершена Коко Шанель сказала: «Піклуючись про красу, треба починати з серця і душі, інакше ніяка косметика не допоможе!» Кілька перефразовуючи ці слова можна було б додати, що слід не забувати про тривалий і здоровий сон. Він, будучи невід’ємною складовою нашого повсякденного життя, нерозривно пов’язаний не тільки із загальним самопочуттям, відчуттям бадьорості і здатністю до плідної роботи, але має прямий вплив на зовнішній вигляд.

Сон є для жінки найкращим косметологом, сприяє злагодженій роботі всього організму, підтримує на належному рівні гормональний баланс. Так, наприклад, мелатонін — гормон, який відповідає за регуляцію природних внутрішніх біоритмів, особливо інтенсивно виробляється в темний час доби, вказуючи нам на те, що пора спати. Але крім цього, мелатонін сприяє нормалізації артеріального тиску, уповільнює процеси старіння в організмі, нейтралізує вільні радикали. На час нічного відпочинку (через 1-2 години після засипання) припадає пік вироблення організмом соматотропіну, званого гормоном росту. Він посилює згорання жиру, приводячи до скорочення жирового прошарку; сприяє кращому засвоєнню організмом кальцію і, як наслідок, зміцненню кісток. Бере участь у побудові клітин, омолоджує організм і сповільнюючи процеси старіння.

Людини, що страждає від хронічного недосипання, легко впізнати за бляклій шкірі, темним колам під очима, згаслого погляду. Звичайно, така картина не має нічого спільного з квітучої, сяючою і притягує погляди жінкою, якою ми всі бажаємо бачити себе. А тому, the casper mattress роботу над своєю красою слід почати, перш за все, з зміни кількості і якості сну. Обидва ці фактори в значній мірі залежать від правильно підібраного матраца.
Щодо часу сну сучасні вчені все більше приходять до висновку, що ця величина суто індивідуальна. Деяким, енергійним і активним людям досить 6-7 годин для того, щоб виспатися. Іншим може знадобитися для повноцінного відпочинку 9 годин. Головне, щоб Ви визначили біологічний годинник, індивідуальні для вашого організму, і відводили для сну достатня кількість часу протягом доби.

Ще важливіше не кількість, а якість відпочинку. Повноцінним можна назвати такий сон, який безперервний протягом ночі, після якого Ви відчуваєте прилив сил і бадьорості, і весь ваш зовнішній вигляд свідчить про те, що організм отримав необхідну відновлення і оновлення після турбот і навантажень попереднього дня. Наскільки глибоким і безтурботним буде сон визначає безліч чинників. Поряд з правильним харчуванням, провітрюванням спальної кімнати, створенням налаштовує на відпочинок атмосфері і усуненням будь-яких зовнішніх подразників, подбайте про те, щоб у Вашій спальні була зручна ліжко і правильно підібраний матрац. Дуже важливо, щоб жорсткість ліжку, висота і розмір матраца, властивості чохла оптимально підходили індивідуальним смакам і потребам свого власника, не викликаючи навіть найменшої частки дискомфорту.

Можливо, хтось скаже: «Так, мій матрац саме такий! Зручний, у всьому мене влаштовує, сплю на ньому як немовля … вже останні 10 років!» Ось в цьому і криється ще одна загроза жіночу красу і здоров’я! Відповідно до проведених досліджень, за 8 років експлуатації матрац подвоює свою вагу за рахунок накопичення залишкової вологи, пилу, відмерлого епітелію, незліченної кількості пилових кліщів і продуктів їх життєдіяльності. Сопрофіти можуть стати причиною розвитку алергії, виникнення і загострення хвороб дихальних шляхів. Погодьтеся, хвороба не прикрашає жінку, скоріше навпаки. Подбайте про своєчасне придбання нового ортопедичного матраца замість того, який вже відслужив свій термін.

Інформація, представлена ​​на сторінках нашого інтернет-огляду, допоможе Вам визначитися з вибором правильного матраца. Тут Ви докладно дізнаєтеся про пружинних блоках, матеріалах-наповнювачах, особливості чохлів. Кожна модель матраца має детальний опис. Крім того, щоб зробити свій сон максимально здоровим і якісним, на вибір покупців запропоновані додаткові аксесуари: ортопедичні подушки, гігієнічні та ортопедичні наматрацники, обділяє, постільна білизна.