Зимові куртки для собаки

Зимові куртки для собаки

Декабрь 5, 2017 0 Автор kolibrius

Можна впевнено сказати, що зимові речі для собак — це на сьогоднішній день вже далеко не атрибут розкоші. Чисельні власники собак на власному досвіді переконати в тому, наскільки ж гармонійно підібраний одяг полегшує їхнє життя і життя вихованцям.

Курточка для собаки, так само, як і інші речі на зиму, потрібно підбирати з урахуванням певних вимог. Тому куртка для собаки повинна бути ідеально підібраною за розміром — же не бути надто вільної, тісної і сковувати рухи. Усередині не повинно бути ніяких швів, а тільки застрочені назовні. В іншому випадку у гладкошерстних собак може бути роздратування, мозолі. У довгошерстих, в свою чергу, може навіть звалюватися шерсть. Що ж стосується типу застібки, він підбирається з урахуванням вовни вихованця: для довгошерстих собак не підійдуть липучки і блискавки. Найкраще для них вибрати одяг на гачках, кнопках, гудзиках. Ні в якому разі не жертвуйте здоров’ям своїх тварин. Зимові куртки для собак потрібні, щоб захистити їх від снігу, дощу. Також чиста шерсть не буде бруднитися. Для кожного вихованця одяг підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей. Виходити потрібно з фізичних даних. Недостатньо орієнтуватися тільки на вагу собаки. Це зовсім неправильно і є ризик придбати річ не за розміром. Розміри одягу для собак потрібно знімати виключно в положенні тварини стоячи. Враховуйте довжину шерсті. Як би там не було, вибираючи куртки для маленьких собак, в першу чергу, задумайтеся над їх зручністю і функціональністю, а вже після цього — про гламур і красу. Розгляньте можливі декоровані елементи. Намисто, гудзики, стрічки розташовуйте так, щоб ні в якому разі не травмувати коханого песика.

В цілому сучасна індустрія товарів, призначених для тварин, пропонує різну зимовий одяг. І пуховики для собак представлені в такому ж широкому асортименті, як і для людей. Вони ідеально підходять маленьким собачкам для прогулянок в прохолодну погоду. Курки підходять найбільше декоративним улюбленицям, які не так багато рухаються і гуляють. Зазвичай такі речі виробляються з трикотажного полотна або пов’язані вручну. Затишний трикотаж по-особливому сприйнятливий до вологи. Він намокає швидко. Купити пуховик для собаки можна в інтернет магазині. Тут розцінки порадують Вас, і Ви зможете побалувати свого вихованця новими, теплими речами.