Биография двуликого

Биография двуликого

Ноябрь 28, 2017 0 Автор kolibrius

походження
Дитинство Харві Дента складалося з труднощів. Виріс під опікою жорстокого і психічно хворого батька, який іноді любив знущатися над ним в дитинстві, він заробив такі хвороби як біполярні розлади і шизофренія. Дент ріс в сім’ї нижнього класу, в результаті чого в подальшому постійно мав недовіру до людей вищого класу. Однак він був чесний і працьовитий, що і дозволило йому стати наймолодшим окружним прокурором Готем-Сіті у віці 26 років.

Під час своєї роботи в якості прокурора, Дент отримав прізвисько «Аполлон» в засобах масової інформації у зв’язку з тим, що він був чарівний, гарний, сильний і безстрашний. биография двуликого. Він був присвячений своїй роботі відстоювання закону і порядку, і став одним з перших прихильників, союзників і навіть друзів Бетмена.

Під час його роботи в якості окружного прокурора, найгірший кримінальною загрозою в Готем-сіті був Кармайн Фальконе. В один момент Сальвадор Мароні, вважаючи, що Дент несе відповідальність за смерть його батька, кинув кислоту йому в обличчя під час судового процесу. В результаті у Дента з’явилися жахливі шрами на лівій стороні обличчя.

Його перший злочин в якості Дволикого стало вбивство корумпованого помічника окружного прокурора Вернона Філдса, які і передав кислоту Мароні, і Кармайн Фальконе. Однак йому це зробити не вдалося і він був укладений в лікарню Аркхем.

Однак в подальшому Дволикий втік з лікарні Аркхем на наступний Хеллоуїн і став розслідувати злочинні справи сім’ї Фальконе.

Початок кар’єри злочинця
На наступний Хеллоуїн Дволикий втік, прихопивши з собою досьє на злочинну сім’ю Фальконе, і продовжив з ними розбирання. Для цього він зібрав команду «костюмована виродків», куди увійшли Опудало, Пінгвін, Отруйний Плющ, Ріддлера, Божевільний Капелюшник, Джокер, Соломон Гранді і Жінка-кішка.

В цей час в місті з’явився новий вбивця — Кат, який мав схожий почерк з дволиким тим, що вбивав корумпованих людей, тільки в цей раз були вбиті кілька корумпованих поліцейських. Під підозру потрапив Дент. Але Джим Гордон врятував Харві від суду і розповів, що Кат не має з ним нічого спільного.

Протягом року Харві вдалося усунути наступницю Кармайн, його доньку Софію Фальконе, яка весь цей час і була Катом. Після цього Дволикий надовго усунув баланс сил в Готем і зайняв міцну позицію в злочинній ніші міста.

Подія з «Чудо-хлопчиком»
Дволикий захоплює в заручники Бетмена і нового прокурора Готема одночасно, щоб засудити їх до страти через повішення. Але в цю справу втручається ще молодий і не дуже досвідчений Дік Грейсон. Він спробував врятувати нового прокурора, але йому не вдалося і, за його необережності, той впав у воду і потонув. Робін, випробувавши шок, розгубився, а Дволикий, скориставшись цим, жорстоко побив його, після чого, Бетмену довелося усунути Грейсона як напарника.

падіння Лицаря
Комікс: Batman: Knightfall

Коли лікарня Аркхем була частково зруйнована Бейн, Дент був серед різних ув’язнених, яким вдалося втекти звідти. Дволикий пішов в Готем-Сіті в стару будівлю суду, який повинен був бути знесений, де він планував ліквідувати Бетмена. Для цієї мети Дволикий вистежив і вбив кримінального боса, щоб змусити його людей працювати на нього. Залишивши труп бандита в якості приманки для Бетмена, Дволикий заманив героя в пастку. Дволикий потім влаштував випробування для Бетмена на старому засіданні суду, де він виступав в якості судді, присяжного і прокурора. Там він звинуватив Бетмена в зраді, в тому, що його особа в шрамах і, отже, він звинувачував Бетмена в тому, що через нього він став дволикий. Бетмену вдалося пройти випробування, і, після довгої погоні і битви в сусідньому будівельному майданчику, Бетмен переміг Дволикого завдяки своєчасному прибуттю Робіна. Потім, Дволикий був затриманий поліцією і доставлений у в’язницю.