Забавные и смешные истории из жизни

Ноябрь 27, 2017 0 Автор kolibrius

З дружиною і донькою знімали квартиру в «спальному районі» на околиці Н … ска. Повертаємося від знайомих, виходимо на зупинці з автобуса, вже видно наш будинок. Автоматично ляскаю себе по кишенях у пошуках ключів і з жахом розумію, що їх немає. забавные и смешные истории из жизни. Пригадую, що коли купував квитки і діставав гроші з кишені, щось підозріло дзвякнуло. Тепер чітко розумію — ключі, які скоріше за все завалилися під автобусне сидіння. Комплект один, квартира наймана, господиня — сувора і пунктуальна жінка …

В голові блискавкою проносяться всі неприємності, пов’язані зі зломом і ремонтом двері, пояснення з господинею з можливим виселенням … До тупика дві зупинки. Водії, приїжджаючи в глухий кут, зазвичай в цей час закривають автобус на «відстій» і йдуть обідати, причому відсутні досить довго. Включаю максимальну швидкість (це з моїми прокуреними легкими і повною відсутністю спортивної підготовки) і біжу в сторону тупика.

На повній швидкості пробігаю одну зупинку, майже добігаю до тупика (відстань — близько 2 км) і з жахом бачу, що «наш» автобус не став на «відстій», а рухається мені назустріч. Я роблю гарячкові жести водієві, але він чи то не розуміє мене, то чи просто не хоче зупинятися в недозволеному місці. В результаті автобус продовжує рух, проїжджає повз, я розвертаюся і з останніх сил, ледве живий, продовжую погоню.

Мені пощастило і на найближчій зупинці заходило багато людей. До того ж водій в останній момент проявив жалість, побачивши мене в дзеркало заднього виду і трохи почекавши. В кінцевому підсумку я, захекавшись, увійшов в салон, ключі дійсно виявилися під сидінням. Підходжу до під’їзду, на лавці дружина з донькою чекають мене. Дихаю як кінь, легкі горять, серце вискакує з грудей (пробіг приблизно 3-3,5 км). Показую ключі і ледве можу вимовити:

— Я … наздогнав … ось …

Дружина дивиться на мене і зовсім спокійним голосом запитує:

— От молодець … До речі, ти, коли повз базарчика пробігав, що не звернув увагу — там помідори продають?

І адже я її не вбив …