Котли на біопаливі

Котли на біопаливі

Ноябрь 6, 2017 0 Автор kolibrius

Котли на біопаливі (відходи полімерів, тирса, дрова, вугільні брикети) — це нові технології опалення з високим ККД, тепловіддача досягає 6-7,9 тис. ККал / кг.
• Теплові насоси — це інноваційні технології в системі опалення економні, завдяки принципу роботи теплового насоса, який дозволяє споживати набагато менше електроенергії, ніж звичайна опалювальна система з електрокотлом. Особливою популярністю користуються системи Vaillant aroTHERM, у яких продуктивність від 5 до 15 кВт. Вони моноблочні і можуть бути встановлені в будь-якому місці будинку, можуть використовуватися для опалення та для ГВП.
• Сонячні системи (колектори, батареї) — це енергозберігаюче опалення нового покоління. Прийнято вважати, що ККД цих систем невелике, і на опалення енергії не вистачить. Це не вірно! Інноваційне рішення в системах опалення за допомогою колекторів — це універсальність. Що виділяється енергія може бути спрямована на будь-які потреби: на освітлення або роботу окремих приладів, на теплозабезпечення, на обігрів води і так далі. Більше детально можно посмотреть на сайті https://warmex.com.ua.

Купити інноваційне опалення в Києві, ціна якого не перевищує ціни виробника, можна легко в інтернет-магазині WarmEX (Вармекс). У нас альтернативні системи опалення приватного будинку можна придбати оптом і в роздріб, з доставкою без обмежень по поверховості. Ми надаємо консультації з будь-яких питань, у тому числі і за розрахунками ККД тих чи інших систем, а також здійснюємо якісний монтаж. Ми доставляємо нові технології опалення без газу по всій Україні, а система наших знижок дозволяє замовити товар покупцеві з будь-яким достатком.