Купить билеты в мариинский театр

Октябрь 25, 2017 0 Автор kolibrius

У 2017 році Маріїнський театр широко святкує 85-річчя Родіона Костянтиновича Щедріна. Його ювілею були присвячені концерти і спектаклі Маріїнського театру в Санкт-Петербурзі, Владивостоці та Владикавказі. У грудні спеціальні акції до ювілею Родіона Щедріна пройдуть в Москві, Тулі, Санкт-Петербурзі, Владивостоці, Мюнхені. купить билеты в мариинский театр можна на сайті biletprivet.ru.

З 16 по 22 грудня Маріїнський театр тричі виступить на сцені Концертного залу ім. П.І. Чайковського, представивши твори композитора-ювіляра.

16 грудня, в день народження Родіона Костянтиновича, у виконанні Симфонічного оркестру Маріїнського театру під керуванням Валерія Гергієва прозвучить «Кармен-сюїта» Жоржа Бізе — Родіона Щедріна, Концерт для оркестру № 1 «Пустотливі частівки» і фрагменти з опери-феєрії «Різдвяна казка» , яка була написана на замовлення і присвячена Валерію Гергієва і Маріїнського театру. У концерті візьмуть участь солісти оперної трупи Маріїнського театру і Державний академічний російський хор ім. А.В.Свешнікова (художній керівник — Євген Волков). Початок о 19.00.

У програмі концерту Валерія Гергієва і Симфонічного оркестру Маріїнського театру 21 грудня (19.00) — «Симфонічний диптих», Концерт для скрипки та струнного оркестру Concerto cantabile (солістка — Ольга Волкова), Подвійний концерт «Романтичне приношення» для фортепіано, віолончелі та оркестру за участю солістів Олександра Рамма (віолончель) та Сергія Редькіна (фортепіано), ораторія для солістів, змішаного хору і оркестру на народні слова «Ленін в серці народному».

22 грудня (19.00) на сцені Концертного залу ім. П.І. Чайковського вперше буде представлена ​​опера «Не тільки любов» Родіона Щедріна в постановці Олександра Кузіна. У головних партіях — солісти і ансамбль Академії молодих оперних співаків Маріїнського театру під керівництвом Лариси Гергієвою. За пультом Симфонічного оркестру Маріїнського театру — Валерій Гергієв.

З Москви музиканти відправляться в Тулу, на батьківщину батька Родіона Щедріна, де 23 грудня, виступлять на честь ювілею композитора на сцені Тульської обласної філармонії ім. І.А. Михайлівського.

Творчість Родіона Костянтиновича Щедріна займає особливе місце в репертуарі Маріїнського театру. За роки плідної творчої дружби з композитором, в Маріїнському театрі були виконані багато його творів, деякі — вперше. Тут поставлені більшість його опер, три з п’яти балетів, часто звучать симфонічні твори.