Билеты на баядерку

Билеты на баядерку

Октябрь 23, 2017 0 Автор kolibrius

22 жовтня в Маріїнському театрі відбудеться петербурзька прем’єра опери «Написано на шкірі» Джорджа Бенджаміна. Її концертне виконання в рамках ХVII фестивалю «Міжнародний тиждень консерваторій» представлять вокалісти з Великобританії і Симфонічний оркестр Melos Sinfonia під керуванням засновника і керівника колективу Олівера Зеффмана (Лондон). У головних партіях: Росс Рамгобін (Господар), Лорен Фейган (Агнеса), Патрік Террі (Ангел 1 / Юнак), бета Лангфорд (Ангел 2 / Марі), Нік Прітчард (Ангел 3 / Джон). Режисер — Джек Фернес. билеты на баядерку шукайте на нашому сайті mariinskytheatre.ru.
Опера «Написано на шкірі» — перша повномасштабна театральна робота Джорджа Бенджаміна — учня Олів’є Мессіана і одного з найбільш яскравих з нині живих британських композиторів. Замовником твори виступив Бернар Фоккруль, директор фестивалю в Екс-ан-Провансі. На його прохання Джордж Бенджамін і драматург Мартін Крімп вибрали сюжет, пов’язаний з Провансом. В результаті, в основу твору лягла місцева середньовічна легенда про трагічну історію кохання і з’їдене серце.

У опери, завершеною і поставленої в 2012 році, щаслива доля. Першу постановку — на фестивалі в Екс-ан-Провансі — робила Кеті Мітчелл, за диригентським пультом стояв сам композитор, а ролі протагоністів виконували Барбара Ханніган, Беджун Мета і Крістофер Пёрвз. Твір було прийнято захоплено. Через рік після прем’єри спектакль переїхав на сцени Ковент-Гарден і Опера-комік, його записали і видали на відео. Минулої весни постановку Мітчелл привозили в Москву. У Петербурзі оперу «Написано на шкірі» Джорджа Бенджаміна почують вперше.