Билеты на зенит

Билеты на зенит

Октябрь 19, 2017 0 Автор kolibrius

Пітерський Зеніт, поза всяким сумнівом, є одним з найбільш популярних клубів Росії. Любов до нього з боку уболівальників часом межує з форменим божевіллям. Практично на кожному матчі команди з берегів Неви «Петровський» переповнений, адже фанати жадають насолодитися футболом у виконанні зірок світової величини, які виступають у складі пітерського колективу. Всі ці нюанси призводять до того, що купити футбольні квитки на Зеніт є дуже непростим завданням. Купуй билеты на зенит на нашому сайті biletprivet.ru.
Коли почався продаж футбольних квитків на Зеніт?

Купити квитки на Зеніт стало можливим в 1925 році — саме тоді на базі металевого заводу імені Сталіна відбулося злиття декількох футбольних колективів. У перші роки своїх виступів команда демонструвала середні результати, тому ціна квитка на ФК Зеніт була невисокою. Ситуація змінилася в кращу сторону відразу ж після звільнення СРСР в 1944 році — в першому повоєнному розіграші Кубка саме пітерці стали переможцями, в фіналі обігравши ЦДКА. Купівля квитків по футболу на матчі Зеніту після цього успіху, звичайно ж, злетіла вгору.
довгоочікуване чемпіонство

До 1980-х рр. пітерці залишалися твердими середняками союзного чемпіонату, але з приходом в команду Павла Садиріна результати Зеніту помітно покращилися. Бенефісом тієї команди став сезон-1984. Наставник посилив колектив місцевими вихованцями і буквально через кілька місяців отримав золоті медалі першості. Те досягнення так і залишилося єдиним за всю історію виступу «біло-синіх» в чемпіонаті СРСР.