Купить билеты в Мариинский театр

Октябрь 11, 2017 0 Автор kolibrius

У жовтні балетна трупа і симфонічний оркестр Маріїнського театру гастролюють в США. купить билеты в мариинский театр можна тут mariinskytheatre.ru. Вистави пройдуть в Центрі виконавських мистецтв Сегерстрома (Коста-Мeса) і в Кеннеді-центрі (Вашингтон).

З 12 по 15 жовтня балетна трупа буде виступати на сцені Центру виконавських мистецтв Сегерстрома в місті Коста-Мeса (Каліфорнія). У програмі — балети Михайла Фокіна: «Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена, «Бачення троянди» на музику Карла Марії фон Вебера, «Лебідь» на музику Каміля Сен-Санса і «Шехеразада» на музику Миколи Римського-Корсакова. В гастрольних виставах візьмуть участь провідні танцівники трупи: Катерина Кондаурова, Оксана Скорик, Вікторія Терьошкін, Анастасія Колегова, Катерина Осмолкіна, Тимур Аскеров, Кіміно Кім, Ксандер Париш, Володимир Шкляров, Філіп Стьопін, Василь Ткаченко. За пультом Симфонічного оркестру Маріїнського театру — Гавріель Гейне.

З 17 по 22 жовтня, в рамках щорічного візиту петербурзьких танцівників в американську столицю, балетна трупа виступить на сцені знаменитого Кеннеді-центру у Вашингтоні. У гастрольній афіші — сім показів балету «Баядерка», які приурочені до святкування 200-річчя Маріуса Петіпа. В останній раз Маріїнський театр привозив цей балет у Вашингтон в 2008 році і зібрав повні зали захоплених глядачів, які, за словами представників Кеннеді-центру, з нетерпінням чекали повернення петербурзьких артистів саме з цим спектаклем. Цього року публіка побачить «Баядерку» у виконанні Вікторії Терьошкін, Кіміно Кіма і Анастасії Матвієнко (17, 20 і 22 жовтня), Оксани Скорик, Андрія Єрмакова та Анастасії Колегова (в вечірній виставі 18-го і денному виставі 21 жовтня), Катерини Кондаурова, Тимура Аскерова і Надії Батоевой (19 і 21 жовтня). Балетна трупа Маріїнського театру виступить у супроводі оркестру оперного театру Кеннеді-центру під керуванням Гавріель Гейне.

Пізніше в тривалий гастрольний тур, який охопить 13 міст США і Канади, відправиться Симфонічний оркестр Маріїнського театру під керуванням Валерія Гергієва. Концерти колективу пройдуть в Нью-Йорку, Вашингтоні, Лос-Анджелесі, Пало-Алто, Коста-Месі, Дейвісі, Ронерт-Парку, Берклі, Канзас-Сіті, Урбані, Чикаго, а також в Торонто і Монреалі.