бдт билеты

бдт билеты

Октябрь 8, 2017 0 Автор kolibrius

бдт билеты для бпБольшой драматичний театр відкрився 15 лютого 1919 року трагедією Ф. Шиллера «Дон Карлос», почавши свої виступи в Оперної студії консерваторії. У 1964 році йому було присвоєно звання Академічного, а в 1970 — відкрита Мала сцена. З 1992 року театр носить ім’я Г.А. Товстоногова. Восени 1918 року був підписаний декрет про створення в Петрограді Особливою драматичної трупи, це послужило першим назвою для театру, знаменитого в наші дні, як БДТ. Колектив театру формувався з двох інших труп: Театру трагедії під керівництвом Ю.М. Юр’єва та Театру художньої драми А.Н. Лаврентьєва.

На посаду голови Директорії БДТ був призначений А. А. Блок, який став першим художнім керівником Великого драматичного. Головним ідейним натхненником нового театру став М. Горький. Він писав у той час: «Глядачам необхідно показати людину, про який він сам — і все ми — здавна мріяли, людини-героя, лицарськи самовідданого, пристрасно закоханого в свою ідею … людину чесну діяння, великого подвигу …»

Девіз «Героїчному народу — героїчний театр!», Висунутий Горьким, отримав втілення в репертуарі БДТ. На його сцену виходили герої Шекспіра, Гюго, Шіллера, що протиставляють честь і гідність хаосу і жорстокості навколишнього світу.