Куклы

Куклы

Октябрь 3, 2017 0 Автор kolibrius

Секс куклы (так звані куклы для Мінета) — це іграшки для чоловіків, які пропонують почуття живого партнера. Виготовлені в натуральну величину, ці ляльки мають отвори в усіх традиційних місцях (ротик, вагіна і попка, наприклад — еротична кукла JILL KELLY), так що ви можете проникати в будь-який отвір.

Деякі сучасні моделі обладнані вібраторами, щоб збільшити стимуляцію (лялька DEVON з реалістичною вагіной). Обзаведіться невеликою відеотекою, щоб у вас був матеріал для фантазій, коли ви підете на своє перше «побачення» з нею (кукла Гаряча наречена-блондинка). куклы для заковтування служили основою при проведенні випускних вечірок протягом багатьох років, тому не варто недооцінювати гумористичний фактор, пов’язаний з ними (любовна кукла CALIFORNIA GIRL, лялька Шкільна подружка).

Якщо ви шукаєте трохи любові в цьому жорстокому світі або хочете здивувати вашого друга, який скоро повинен одружитися, останнім зніманням в його холостий життя, реалістична сексуальна мовчазна надувна лялька — то, що Вам потрібно!