Таблички на двері

Сентябрь 17, 2017 0 Автор kolibrius

Виготовляємо всілякі таблички для офісів: таблички на двері, на стіну, офісні покажчики. Робимо вуличні фасадні таблички з назвою організації і режимом роботи, кабінетні, настільні таблички, номерки. Робимо таблички з підсвічуванням. На відміну від вивісок, офісні таблички служать, в першу чергу, не для реклами, а несуть інформаційне навантаження — назва фірми, магазину чи установи, номер офісу, поверх, дні та години роботи.

На фото: табличка з назвою. Акрил — 3 кольори, накладні букви. Таблички для офісу — зроблено в Бюро рекламних технологій, галерея робіт (кілька сторінок).

Різноманітні табличка на двери для офісів виготовляємо на власному обладнанні в Києві. Офісні таблички використовуються, як правило, всередині приміщень — вішаються на двері офісів, державних організацій, кріпляться в фойє бізнес-центрів, вказують режим роботи бутиків в торгових центрах. Офісні таблички називають ще кабінетними, але перелік офісних табличок набагато ширше.

Види офісних табличок

таблички при вході в офіс — вхідні. На фасад — в статті фасадні таблички;
таблички на кабінети;
службові таблички (спеціальні) — аварійні, евакуаційні, що попереджають, що забороняють, дозволяють;
покажчики;
таблички на столи — настільні таблички.
Процес виготовлення відбувається під вашим повним контролем — у нас власне виробництво, оснащене всім необхідним.

Матеріали для офісних табличок

Метал (алюміній, латунь, сталь), двошаровий пластик, ПВХ-пластик, композит, акрил, дерево — для основи; а також клейкі плівки, металеві профілі, системи монтажу, дистанційні тримачі.

технології виробництва

Офісні, дверні, вуличні таблички і покажчики виготовляємо методами

лазерного гравірування та різання.
механічної фрезерування на фрезерному верстаті з ЧПУ — таким чином виготовляються таблички з цільного шматка дерева, ПВХ, композиту, акрилу, металу — латуні або бронзи.
травлення — альтернативний метод виготовлення табличок з металу; після травлення або фрезерування отримане зображення зазвичай забарвлюється емалями, сама табличка полірується.
аплікація плівками — зображення вирізається з самоклейки і накочується на підставу.
накочення плівки — надруковане на плівці зображення приклеюється до основи.
повно кольоровий друк на спеціальному сублімаційні металі за технологією сублімації Гравертон.
Ще таблички робляться із застосуванням об’ємних і псевдооб’емних букв, на основі світлового короба, у вигляді акрилайт (таблички з торцевої підсвічуванням), і т.д.

Дизайн таблички

Якщо у вас немає готового зразка, ми зробимо дизайн — у нас своя студія. Підберемо матеріали, які будуть органічно поєднуватися один з одним — см. Перед виготовленням робимо візуалізацію, підписуємо бланк замовлення, в якому вказуємо параметри майбутнього виробу.

Як закріпити табличку на стіні?

Кріпляться на двері, стіну за допомогою двостороннього технічного скотча, дистанційних власників, присосок, шурупами (саморізами). Таблички, які використовуються всередині приміщень, кріплять на основу з декоративних порід — горіха, вишні, або на підкладку з оргскла, ПВХ, металу.

Офісні таблички з металу сьогодні найчастіше виготовляються способом сублімації на спеціально підготовлених аркушах з алюмінію або сталі різних кольорів — під колір «золота», «срібла», «платини», білому … Таким чином можна нанести кольорове зображення фотографічної якості. Продовжити термін служби фасадних (вуличних) табличок, виготовлених з металу за технологією сублімації, можна, якщо закрити їх захисним листом з прозорого акрилу (скла).

Зліва: табличка на металі з декоративною дерев’яною основою. На тильній стороні — пази для кріплення до стіни або двері.
У зонах загального користування: табличка на «золотом» металі. Кріпиться двостороннім скотчем.
Справа: металевий профіль, порізаний в певний розмір з обклеюванням плівкою.