Холодильник LG

Холодильник LG

Июнь 29, 2017 0 Автор kolibrius

Купуючи південнокорейський холодильник lg, ви вибираєте багатофункціональний і довговічний агрегат. Представлені вище моделі відрізняються розташуванням і класом морозильної камери, способом розморожування, класом енергоспоживання. Розглянемо ж функціональні особливості приладів виробника.

Система Total NoFrost позбавляє вас від ручного розморожування морозильника. Крім того, вона мінімізує рівень вогкості і перешкоджає поширенню неприємних запахів в холодильній камері. Відомо, що цвіль утворюється через конденсату на задній стінці холодильної камери з внутрішньої сторони. Але система Total NoFrost виключає таку ймовірність, гарантуючи чистоту і разом з тим свіжість продуктів. Завдяки рівномірному охолодженню холодильного і морозильного відділень, по всьому простору підтримується однакова температура з відхиленням +/- 1-2 градуси. Таким чином, температурна різниця між верхньою і нижньою полками мінімальна. За рахунок рівномірного поширення холодного повітря забезпечується швидке охолодження камер і продуктів.

Нульова зона — це підтримка не тільки низької температури, а й оптимального рівня вологості, необхідного овочам, ягодам і фруктам. Для них передбачено контейнер MoistBalanceCrisper з унікальною структурою поверхні кришки. Накопичений конденсат не потрапляє на продукти, встигаючи швидко випаруватися. Як наслідок, овочі, ягоди і фрукти довше зберігають необхідну кількість вологи, що дозволяє підтримувати апетитний зовнішній вигляд і приємний смак.